Dantų balinimas lazeriu-puikus pasirinkimas. Daugelis norėtų turėti baltesnius dantis. Kartais tam užtenka tik dantų balinimo. Balinimo medžiaga yra vandenilio peroksidas. Daugeliu tyrimų įrodyta, kad tinkamai atliktas balinimas yra saugus ir nekenkia dantims. Tiek balinimas kapomis namuose, tiek balinimas klinikoje yra vienodai efektyvūs. Bet daugelis pacientų jau po pirmų balinimų kapomis teigia, kad dantys be galo jautrūs. Nors jautrumas yra laikinas, bet paskatino ieškoti kitų balinimo būdų.

Balinimo lazeriu pagrindinis pranašumas yra tai, kad nereikia balinti 10 naktų, o esantys jautrūs kakleliai tiesiog užblokuojami apsauginiu sluoksniu balinimo metu. Balinimo lazeriu procedūra užtrunka apie 45min. Dantys yra nuvalomi,dantenos padengiamos apsauginiu sluoksniu. Ant balinamų dantų paviršiaus yra aplikuojama specialus gelis. Tada trumpais intervalais veikiama lazeriu. Ir galiausiai viskas nuplaunama. Norint pasiekti stipresnį efektą rekomenduojame balinti lazeriu du kartus. Kadangi žalingi įpročiai ir įvairūs dažantys maisto produktai ilgainiui balinimo efektą sumažina, todėl po dantų balinimo lazeriu pacientui rekomenduojame pagaminti kapas gauto atspalvio palaikymui. Užtenka 1 kartą per pusmetį pabalinti kapa ir galėsite balta šypsena džiaugtis ilgai.

Untitled_1

Dantų balinimo efektas yra labai individualus ir priklauso nuo danties emalio storio, įgimto atspalvio, todėl prieš procedūrą sunku nuspėti kiek išbals Jūsų dantys. Po balinimo rekomenduojama bent savaitę ypatingai vengti dažančio maisto, dažančių gėrimų ir tokių žalingų įpročių, kaip rūkymas. Prieš dantų balinimą rekomenduojame atlikti profesionalią burnos higieną, kad danties paviršius būtų švarus ir balinimas būtų efektyvus. Dantų balinimą rekomenduojame atlikti prieš estetinį plombavimą. Plombos ir protezai balinimui nepasiduoda, todėl reikia iš anksto aptarti galimus sprendimus.

BIOLASE yra lyderis medicininių lazerių srityje. Naujausias inovatyvus produktas yra diodinis lazeris EPIC skirtas minkštųjų audinių plastikai, dantų balinimui ir skausmo terapijai. Šis modelis skiriasi nuo senesnių labai galingų modelių tuo, kad    dažniausiai nėra jokio dantų jautrumo.

Balinimo lazeriu pirma procedūra kainuoja 140€., antra procedūra 90€. ir dar už 60€ gaunate dvi balinimo kapas ir 1 švirkštą balinimo želė.