All on 4 arba Straumann Pro Arch implantavimas ir kainos

All on 4 implantavimas arba Viskas ant 4-ių metodika yra puikus ekonominis sprendimas, kada 10-12 vieno žandikaulio dantų yra atstatoma naudojant vos 4 implantus.

Ir tai nuostabu, nes nereiks nieko išiminėti, nespaus, galėsite drąsiai kramtyti viską ir drąsiai šypsotis.

Kadangi kiekvienas iš 4 implantų yra kritiškai svarbus, rekomenduojame rinktis tik labai patikimus implantus. Rekomenduojame Straumann šveicariškus dantų implantus.

All on 4 metodika yra skirta tiems žmonėms, kurie liko visai be dantų arba likusieji dantys yra blogos prognozės.

Tikrai yra didelė klaida, kada yra šalinami sveiki dantys.

Implantai yra tik „pamatai“ dantų atstatymui. Ne mažiau svarbi ir dantų konstrukcija, jos higieninės savybės, ilgaamžiškumas. Rekomenduojame rinktis cirkonio keramikos protezus.

All on 4 pagrindinis principas yra, tai, kad įsriegiami 4 implantai ir iškart arba per 24 artimiausias valandas yra uždedami laikini dantys.

Kad „dantys per 24val.“, dažniausiai tebus laikini-plastmasiniai reklamose yra nutylima.

O po 4 mėnesių galima daryti nuolatinius protezus. Didžiausias privalumas yra tai,

kad Jūs neliekate be dantų ir nereikia nešioti išimamų protezų gyjimo laikotarpiu.

Dažniausiai procedūra atliekama be kaulo priauginimo. O tai ženkliai palengvina pooperacinį

laikotarpį.

Dantų implantai all on 4 implantavimas

Paprasti išimami dantų protezai nesukuria normalios apkrovos žandikauliui ir nestiprina raumenų, todėl kaulas ilgainiui pradeda nykti. Protezai, fiksuoti ant dantų implantų, efektyviai perduoda krūvį žandikauliui. Sukuriama natūrali apkrovą, kaulas apsaugomas nuo nykimo, o veido forma nesusensta anksčiau laiko.

       Gyd. Edgaras pataria:

   “Visi dantys ant 4 ar daugiau dantų implantų” arba kaip pasirinkti ir kaip galima sutaupyti.(skaityti iki galo)

             Kadangi bet kuri informacija yra daugiau ar mažiau subjektyvi , rekomenduoju prieš  pasirenkant kliniką pasidomėti kuo daugiau,   apsilankyti keliose konsultacijose ir iš anksto aptarti būsimo protezo konstrukciją  ir kainą.

1-a Edgaro tiesa: 

 Pasidomėkite ką perkate.

Svarbu suprasti, kad plačiai reklamuojami “dantys per vieną dieną” dažniausiai tėra prie implantų prisuktas protezas “iš stiklinės”- pigus plastmasinis laikinas protezas. Ir tai šiandien skirtingose klinikose kainuoja 4000-5000,€ vienam žandikauliui.

Ir tokį protezą rekomenduojama pakeisti pastoviu, nauju protezu po 4-6 mėn. kuris dar kainuos 2200-6000€ priklausomai nuo konstrukcijos.

Dar kartais tas pirminis protezas yra pakoreguojamas plastmase ir paliekamas kaip pastovus.

Bet klasikinis sprendimas būtų- pilnai prigijus implantams gaminti pastovų protezą :

Pastovūs protezai gali būti

1.karkasas iš metalo ar polimero PEEK  su plastmasiniais dantimis ir dantenomis. 

( plastikiniai dantys greičiau dėvisi, mažiau higieniška, bet lengvai taisomas) 2400-2800,€

2.metalo karkasas ir keramikos apdaila.

(Stiprus, nekeičia spalvos, labiau higieniškas nei plastmasė, atskilus gali prireikti laboratorinės pataisos) 3400-3800,€

  1. Cirkonio karkasas ir stiklo keramikos ar presuotos keramikos apdaila. 5200,€  ir daugiau 

( biologiškai labiausiai suderinamas, pakankamai stiprus, atskilimų pataisos reikalauja daugiau laiko ir resursų)

         Nobel Biocare All-on-4 arba Straumann Pro Arch metodo privalumai: Jūs turite burnoje fiksuotus dantis per 1 dieną, kramtyti galima saikingai, bet didelis komfortas palyginus su išimamu protezu. 4-6 mėn rekomenduojama laukti, nes po dantų šalinimo ir implantacijos vyksta kaulo persitvarkymas, kurio metu keičiasi kaulo ir dantenų forma, todėl po kiek laiko gali atsirasti plyšiai tarp laikino protezo ir dantenų.

Metodo trūkumai :

1.Laikinas prisukamas protezas padidiną kainą. Skaičiuojant, kad  kaina už 4 dantų implantus priklausomai nuo klinikos kainų politikos ir implantų gamintojo gali  siekti 1680-3200,€ . Reiškia likusi dalis (apie1600-2000,€) pinigų yra sumokama tik už dantų šalinimą ir laikiną prisukamą protezą, kurį nešiosime 4-6 mėn.

2.Tam, kad galėtume fiksuoti protezą prie ką tik įsriegtų  dantų implantų turime turėti tankaus kaulo tinkamo įsriegti ilgesnius nei paprastai (didesnio paviršiaus) dantų implantus. Jei kaulas retas, siauras, reikia daug augmentuoti ir nenorime Zygoma implantų, apkrovimą geriau atidėti- metodiką reikia  koreguoti ir gyjimo laikotarpiu nešioti išimamą protezą.

2-a Edgaro tiesa: 

        Niekada nesutikite rauti  sveikus dantis tik tam, kad turėtumėte dantų implantus. Jei yra sveikų dantų reikia pasirinkti kitokią konstrukciją nei visi dantys ant implantų sujungti į vieną tiltą. Geriau atskiros mažesnės konstrukcijos.

3-ia Edgaro tiesa: 

         Kaip sutaupyti

Visi dantys prisukami ant 4 dantų implantų iškart po implantacijos yra puiku.  

Bet galima sutaupyti bent 1200,-2000,€  pasirinkus pabūti 3-4 mėn su išimamu dantų protezu arba jei situacija leidžia laikinai  laikinus dantis fiksuoti ant  esamų šalintinų dantų, juos šalinant tik prigijus implantams ir tada perkėlus krūvį ant implantų.

 Taigi,  turime kelis pasirinkimus ir kainas :

  1. Prisukami  visi dantys ant dantų implantų per 3-24h: 

Chirurginis gidas, +dantų šalinimas-jei reikia   +4 Straumann SLA implantai+ prisukamas laikinas protezas+4 multijungtys jei reikia=3520-3920,€ +laukiame 4–6 mėn.+ pastovus protezas.

(Praradus dantų implantą gyjimo laikotarpiu dėl duoto krūvio, užtruksime ilgiau.

  1. Konservatyvus,pigesnis ir sąlyginai saugesnis implantacijos būdas atstatant 10-12dantų su Straumann SLA 

Chirurginis gidas,+ 4SLA implantai +laikinas išimamas protezas= 2620,€

+laukiam 2-3mėn. + pastovus protezas 

– nepatogu, bet sutaupome 1200-2000,€

  1. Konservatyvus pigiausias būdas su NeoDent dantų implantais. 

         Chirurginis gidas,+4 NeoDent dantų implantai+ laikinas išimamas protezas jei neturime+ 4 kampinės multijungtys jei reikia =2080+ pastovus protezas 

nuoširdžiai  Edgaras Brukas

dantų implantai

Kaip atvykti