Kaulo augmentacija

Kaulo augmentacija- visai ne mistika.

Danties šaknį iš skruosto pusės gaubia labai plonas kaulo sluoksnis. Dantį pašalinus ta plona sienelė lengvai ištirpsta nes praranda mitybą iš dantį laikančių raiščių. Ir taip atsitinka, kad buvusio danties vietoje kaulas įdumba, susiaurėja. Siaurėjimas vyksta toliau, jei buvusio danties vieta lieka tuščia. Todėl netekus danties nerekomenduojama laukti ilgiau nei 3 mėn.po danties pašalinimo. O dažnai galima implantuoti nedelsiant vienmomentiškai po danties pašalinimo.

Siekiant ilgalaikių, estetiškų rezultatų danties implantą turi supti bent 2mm kaulo iš skruosto ir dar tiek pat iš liežuvio pusės. Todėl žinant, kad implanto skersmuo siekia 3-4 mm plius 3-4mm supančio kaulo yra nenuostabu, kad reikia pastorinti dažnai.

Kaulo augmentacija atliekama beveik kas kart. Pagrindinė idėja yra sukurti erdvę, kur galėtų įaugti savi audiniai ir susiformuoti kaulas.

Kaulo pakaitalai dažniausiai ir atlieka tą vietos užlaikytojo funkciją. Jei yra įmaišoma dar savo kaulo fragmentų, tai jie veikia ir kaip kaulo formavimosi iniciatoriai. Ruošdami ložę implantui surenkame visas kaulo drožleles ir jas sumaišę su kaulo pakaitalu gauname daug potencialo turintį mišinį.

Atliekant kaulo augmentaciją galima tikėtis, kad bus didesnis tinimas, hematomos( mėlynės) rizika. Bet rezultatai atsiperka ir džiugina.

 

Kaip atvykti