All on 4

All on 4 dantų protezavimas   arba Viskas ant 4 metodika yra puikus ekonominis sprendimas, kada 10-12 vieno žandikaulio dantų yra atstatoma naudojant vos 4 implantus.

Kadangi kiekvienas iš 4 implantų yra kritiškai svarbus, rekomenduojame rintis tik labai patikimus implantus. Nes praradus vieną iš jų, gali tekti perdaryti visą protezą.

All on 4 yra metodika skirta tiems žmonėms, kurie liko visai be dantų arba likusieji dantys yra blogos prognozės.

Tikrai yra didelė klaida, kada yra šalinami sveiki dantys.

Implantai yra tik „pamatai“ dantų atstatymui. Ne mažiau svarbi ir dantų konstrukcija, jos higieninės savybės, ilgaamžiškumas. Rekomenduojame rinktis cirkonio keramikos protezus.

All on 4 dantų protezavimas pagrindinis principas yra, tai, kad įsriegiami 4 implantai ir iškart arba per 24 artimiausias valandas yra uždedami laikini dantys.

Kad „dantys per 24val.“, dažniausiai tebus laikini-plastmasiniai reklamose yra nutylima.

O po 4 mėnesių galima daryti nuolatinius protezus. Didžiausias privalumas yra tai, kad Jūs neliekate be dantų ir nereikia nešioti išimamų protezų gyjimo laikotarpiu.

 

Dantų implantai

 

Paprasti išimami dantų protezai nesukuria normalios apkrovos žandikauliui ir nestiprina raumenų, todėl kaulas ilgainiui pradeda nykti. Protezai, fiksuoti ant dantų implantų, efektyviai perduoda krūvį žandikauliui. Sukuriama natūrali apkrovą, kaulas apsaugomas nuo nykimo, o veido forma nesusensta anksčiau laiko.Turint dantų implantus nereikia jaudintis, ar jie išsilaikys savo vietoje, kaip išimami dantų protezai. Taip pat jiems nereikia naudoti tvirtinimo klijų, todėl nepatiriate ne tik nemalonaus jų kvapo, bet ir papildomų išlaidų. Dantų implantai tampa tiesiog jūsų burnos dalimi

Dantų implantai

Kaip atvykti