Šveicariški Straumann dantų implantai

Straumann dantų implantai

KLINIKA TEIKIA PLANINIO GYDYMO PASLAUGAS 

BE REGISTRACIJOS PRAŠOME NEVYKTI Į KLINIKĄ.

EKSTRA ATVEJU SKAMBINKITE +37068781336

DĖL NUKELTŲ VIZITŲ SUSISIEKIME KLINIKOS TELEFONAIS

Šveicariški Straumann dantų implantai. Naujiena norintiems dar saugiau investuoti į savo sveikatą:

Nuo 2018m. sausio 1d. startavo Straumann ir platintojo Lietuvoje nauja programa siekianti paskatinti dažniau pasirinkti Straumann Roxolid SLActiv implantus.

Be galiojančio Straumann tarptautinio viso gyvenimo įsipareigojimo pakeisti implantą ir protezavimo detales esant reikalui, programos dalyviams suteikiama papildoma nemokamo pergydymo-perprotezavimo garantija esant reikalui 5 metams.

Straumann kompanija įkurta 1954m. Waldenburge. Pagrindinė būstinė yra įsikūrusi Bazelyje, Šveicarijoje. Straumann yra pasaulinis lyderis dantų implantų rinkoje.

2019m. Straumann naujiena BLX dantų implantai skirti vienmomentei implantacijai.

dantų implantai Straumann 12

Straumann dantų implantai yra Nr.1 pasaulyje tiek pagal pardavimus, tiek pagal patikimumą, labiausiai dokumentuoti ir labiausiai pagrįsti moksliniais tyrimais.

Straumann dantų implantai 2

Straumann siūlo labiausiai nuspėjamą, moksliniais tyrimais, ilgamečiais sekimais paremtą  ir didžiausią sėkmės procentą 99,5proc. turintį gydymo protokolą.  „Simply doing more“ yra pagrindinis kompanijos principas, kuris naudojamas pristatant savo produktus ir paslaugas. Vadovaujantis „Simply doing more“ teiginiu, siūlomi pažangiausi sprendimai leidžiantys odontologams suteikti pačias geriausias gydymo galimybes savo pacientui.

Bendraudamas su lyderiaujančiomis klinikomis, universitetais ir moksliniais institutais, Straumann tiria ir kuria dantų implantus, instrumentus ir regenracines medžiagas plačiai naudojamas trūkstant dantų arba apsaugant nuo jų praradimo. Visi Straumann dantų implantai ir jų komponetetai yra gaminami Šveicarijoje, regeneracinės medžiagos – Švedijoje. Straumann partneriai – nepriklausoma ITI (International Team for Implantology) organizacija. ITI įkurta 1980m.

Savo kasdienėje praktikoje norime jaustis saugūs, renkamės tik patikimus produktus, kurie yra patikrinti laiko ir mokslo. Naudojame tik šveicariškus Straumann dantų implantus ir tik šveicariškus kaulo pakaitalus Bio-Oss.

Rekomenduojame šveicarišką kokybę.

Norime pasidalinti nauju tyrimu, kaip implantų sistemos pasirinkimas tiesiogiai įtakoja gydymo sėkmę. Gauti tyrimo rezultatai rodo ženkliai mažesnį implantų praradimą, naudojant Straumann dantų implantus (lyginant su kitomis 7 implantų sistemomis).

Tyrimas: >11.000 implantų, 2765 pacientai, 9 metų duomenys, 8 implantų sistemos, 800 gydytojų.

Kai kurių žinomų gamintojų implantai neprigyja 2 – 8 kartus dažniau gijimo laikotarpiu ir net 5 – 60 kartų dažniau ilgalaikiame laikotarpyje, lyginant su Straumann dantų implantų sistema.

Straipsnis yra publikuotas PubMed duomenų bazėje:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25503901

Straumann dantų implantai 3

Kaip atvykti