Visi dantys ant 4 ar daugiau dantų implantų (All teeth on 4 or more dental implants) Pro Arch ( Straumann) ir NeoArch®(Neodent), implantavimas ir kainos

Visi dantys ant 4 ar daugiau dantų implantų plius protezas iškart ant jų yra ekonominė implantavimo metodika.  Labai populiaru, bet nebūtinai tai yra geriausias sprendimas Jums. Jei yra reikalinga didesnė kaulo augmentacija ar kaulas yra minkštas, laikinų dantų ant implantų iškart geriau netvirtinti.

Metodika sukurta ir ištobulinta talentingų Portugalijos gydytojų paskutiniame XX.a dešimtmetyje ekspermentuojant ant bedančių pacientų. Metodika yra patentuota kompanijos, su kurios dantų implantais nedirbame, todėl negalime minėti originalaus metodikos pavadinimo. Ji pasidarė taip komerciškai populiari, kad kitoms kompanijoms beliko tik kopijuoti ir suteikti kitokius pavadinimus. Straumann pavadino Pro Arch, Neodent -NeoArch ir t.t. Visas jas galima pavadinti-„Prisukti plastmasiniai iškart”.

dantų implantai

Esmė yra 4-5 implantai, ypač ilgi, gana agresyviai, didele jėga įsukami į likusį savą kaulą, kad nesujudėtų tolesnių darbų metu. Du galiniai pasvirę, prisitaikant prie anatominių struktūrų. Iškart po operacijos nuimami atspaudai naujam laikinam protezui, arba jis jau būna pagamintas ir tiesiog patikslinamas burnoje. Protezas prisukamas per 24val.

Tai yra patogu, nes nereiks nieko išiminėti, galėsite drąsiai šypsotis.

Bet nebūtinai tai yra geriausias sprendimas Jums:

Edgaras Brukas

…, -laikinų dantų gamyba ant ką tik įsuktų dantų implantų labai išilgina paciento kėdėje praleistą laiką, darbas žaizdoje nėra patogus. Pacientas pavargsta, todėl geriau būtų seduoti (primigdyti). Originali metodika yra gana invazyvi. Pagal klasikinę metodiką reikalaujama, kad būtų sukuriama 15-16mm aukštis tam laikinam prisukamam protezui, todėl pašalinus dantis dar reiktų nuimti ir gana daug savo kaulo, o po to daryti protezą su rožinės spalvos dalimi.

All on 4 Visi dantys ant keturių dantų implantų

Laikinas protezas ant 4 dantų implantų

Neatrodo etiška aukoti savus kaulinius audinius dėl laikino protezo stiprumo, kadangi pastovių protezų medžiagos jau yra gerokai stipresnės. Todėl mes darome kitaip. Nepropaguojame šios metodikos, renkamės tausoti audinius, laikinus dantis fiksuojame ant esamų geros ar blogos prognozės dantų. „Laikinus” pacientas nešioja kol prigis dantų implantai, arba pacientas toliau 3-4 mėn. gyjimo laikotarpiu nešioja savo turimus išimamus protezus. Taip galima sutaupyti ir implantacijos procedūra užtrunka trumpiau.

Kada reikalinga kaulo augmentacija, ar kaulas tiesiog minkštesnis, dantų implantus yra saugiau tiesiog užsiūti ir nedėti jokių laikinų dantų ant dar neprigijusių implantų. Pacientas yra linkęs matyti tik dantis, o mums rūpi kiek implantai yra kaule ir kokia ilgalaikė prognozė. Jei reikia rinktis greitai ar ilgam, visada renkamės ilgam, todėl esame šiek tiek konservatyvūs.

Visi dantys ant 4 ar 5 dantų implantų buvo sugalvota tiems žmonėms, kurie liko visai be dantų arba likusieji dantys yra blogos prognozės. Ir tikrai yra didelė klaida, kada yra šalinami sveiki dantys. Pacientai paveikti reklamos, galvoja kad žadamas pasaulio stebuklas, o tai tėra”Prisukti plastmasiniai dantys iškart„.

Kad „dantys per 24val.”, dažniausiai tebus laikini-plastmasiniai reklamose yra nutylima. Reklamuojama kaina yra tik už plastmasinius dantis. Įvardinti pilną kainą turbūt baisu, nes ji bus 2-3 kartus didesnė. „Pardavinėjami” laikini dantys.

Kadangi kiekvienas iš 4 implantų yra kritiškai svarbus, rekomenduojame rinktis tik labai patikimus dantų implantus. Implantai yra tik „pamatai” dantų atstatymui. Ne mažiau svarbi ir dantų konstrukcija, jos higieninės savybės, ilgaamžiškumas. Rekomenduojame rinktis cirkonio keramikos, metalo keramikos protezus.

Dantų implantai all on 4 implantavimas

Esame už dantų implantus. Paprasti išimami dantų protezai nesukuria normalios apkrovos žandikauliui ir nestiprina raumenų, todėl kaulas ilgainiui pradeda nykti. Protezai, fiksuoti ant dantų implantų, efektyviai perduoda krūvį žandikauliui. Sukuriama natūrali apkrovą, kaulas apsaugomas nuo nykimo, o veido forma nesusensta anksčiau laiko.

       Gyd. Edgaras pataria:

   Visi dantys ant 4 ar daugiau dantų implantų yra puikus pasirinkimas. Kaip pasirinkti , kaip galima sutaupyti? (skaityti iki galo)

            Kadangi bet kuri informacija yra daugiau ar mažiau subjektyvi, rekomenduoju prieš  pasirenkant kliniką pasidomėti kuo daugiau,   apsilankyti keliose konsultacijose ir iš anksto aptarti būsimo protezo konstrukciją, gydymo eigą, rizikas  ir kainą. Susiraskite patyrusį gydytoją turintį 8-10metų patirties, kad žinotų ilgalaikius rezultatus, implantuotų 500-1000impl.per metus. Dar geriau jei gerai išmanytų protezavimą ar pats protezuotų.

1-a Edgaro tiesa: 

 Pasidomėkite ką perkate.

Svarbu suprasti, kad plačiai reklamuojami “dantys per vieną dieną” dažniausiai tėra prie implantų prisuktas protezas “iš stiklinės”- pigus plastmasinis laikinas protezas. Ir tai šiandien skirtingose klinikose kainuoja 4000-5000,€ vienam žandikauliui.

Ir tokį protezą rekomenduojama pakeisti pastoviu, nauju protezu po 4-6 mėn. kuris dar kainuos 2200-6000€ priklausomai nuo konstrukcijos.

Dar kartais tas pirminis protezas yra pakoreguojamas plastmase ir paliekamas kaip pastovus.

Bet klasikinis sprendimas būtų- pilnai prigijus implantams gaminti pastovų protezą :

Pastovūs protezai (+ įskaičiuota visi likę darbai: su atsidengimu, laikinų dantų korekcijom) gali būti

1.karkasas iš metalo ar polimero PEEK  su plastmasiniais dantimis ir dantenomis. 

( plastikiniai dantys greičiau dėvisi, mažiau higieniška, bet lengvai taisomas) 2800-3200,€

2.metalo karkasas ir keramikos apdaila.

(Stiprus, nekeičia spalvos, labiau higieniškas nei plastmasė, atskilus gali prireikti laboratorinės pataisos) 3800-4200,€

  1. Cirkonio karkasas ir stiklo keramikos ar presuotos keramikos apdaila. 5200,€  ir daugiau 

( biologiškai labiausiai suderinamas, pakankamai stiprus, atskilimų pataisos reikalauja daugiau laiko ir resursų)

        Visi dantys ant 4 ar daugiau dantų implantų arba Straumann Pro Arch metodo privalumai: Jūs turite burnoje fiksuotus dantis per 1 dieną, kramtyti galima saikingai, bet didelis komfortas palyginus su išimamu protezu. 4-6 mėn rekomenduojama laukti, nes po dantų šalinimo ir implantacijos vyksta kaulo persitvarkymas, kurio metu keičiasi kaulo ir dantenų forma, todėl po kiek laiko gali atsirasti plyšiai tarp laikino protezo ir dantenų.

Metodo trūkumai :

1.Laikinas prisukamas protezas padidiną kainą. Skaičiuojant, kad  kaina už 4 dantų implantus priklausomai nuo klinikos kainų politikos ir implantų gamintojo gali  siekti 1680-3200,€ . Reiškia likusi dalis (apie1600-2000,€) pinigų yra sumokama tik už dantų šalinimą ir laikiną prisukamą protezą, kurį nešiosime 4-6 mėn.

2.Tam, kad galėtume fiksuoti protezą prie ką tik įsriegtų  dantų implantų turime turėti tankaus kaulo tinkamo įsriegti ilgesnius nei paprastai (didesnio paviršiaus) dantų implantus. Jei kaulas retas, siauras, reikia daug augmentuoti, apkrovimą geriau atidėti- metodiką reikia  koreguoti ir gyjimo laikotarpiu nešioti  protezą nefiksuotą prie implantų.

2-a Edgaro tiesa: 

        Niekada nesutikite rauti  sveikus dantis tik tam, kad turėtumėte dantų implantus. Jei yra sveikų dantų reikia pasirinkti kitokią konstrukciją nei visi dantys ant implantų sujungti į vieną tiltą. Geriau atskiros mažesnės konstrukcijos.

3-ia Edgaro tiesa: 

         Kaip sutaupyti

Visi dantys prisukami ant 4 ar daugiau dantų implantų iškart po implantacijos yra puiku.  

Bet galima sutaupyti bent 1200,-2000,€  pasirinkus pabūti 3-4 mėn su išimamu dantų protezu arba jei situacija leidžia laikinai  laikinus dantis fiksuoti ant  esamų šalintinų dantų, juos šalinant tik prigijus implantams ir tada perkėlus krūvį ant implantų.

 Taigi,  turime kelis pasirinkimus ir kainas :

  1. Prisukami  visi dantys ant dantų implantų per 3-24h: 

Chirurginis gidas, +dantų šalinimas-jei reikia   +4 Straumann SLA implantai+ prisukamas laikinas protezas+4 multijungtys jei reikia=3520-3920,€ +laukiame 4–6 mėn.+ pastovus protezas.

(Praradus dantų implantą gyjimo laikotarpiu dėl duoto krūvio, užtruksime ilgiau.

  1. Konservatyvus,pigesnis ir sąlyginai saugesnis implantacijos būdas atstatant 10-12dantų su Straumann SLA 

Chirurginis gidas,+ 4SLA implantai +laikinas išimamas protezas= 2620,€

+laukiam 2-3mėn. + pastovus protezas 

– nepatogu, bet sutaupome 1200-2000,€

  1. Konservatyvus pigiausias būdas su NeoDent dantų implantais. 

         Chirurginis gidas,+4 NeoDent dantų implantai+ laikinas išimamas protezas jei neturime+ 4 kampinės multijungtys jei reikia =2080+ pastovus protezas 

nuoširdžiai  Edgaras Brukas

dantų implantai

Kaip atvykti

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